SpecialDays2017

Targi Special Days 2017

Szanowni Państwo,

kolejna edycja targów Special Days odbędzie się nie w lutym a na początku marca i oczywiście z naszym udziałem. Chcielibyśmy tym razem przybliżyć Państwu trochę naszą historię.

Jakiś już czas temu, coś około 15 lat w niewielkiej miejscowości żył wizjoner kochający piękno przyrody. Intrygowały go kwiaty i inne rośliny. Uwielbiał się nimi otaczać, przynosił je do swego domu, biura. Jednak w biegu dnia nie miał wystarczającej ilości czasu by się nimi zajmować, a z natury żywot kwiatów ciętych jest krótki. Dlatego szukał najróżniejszych rozwiązań. Pewnego dnia spotkał na swej drodze kobietę, która we włosach miała wpiętego storczyka. Zafascynowany urodą kwiatu zapytał ją o hodowcę. Kobieta opowiedziała mu niebywałą historie kwiatów sztucznych i od tej chwili ów człowiek wiedział co chce robić w życiu. Chce obdarowywać ludzi pięknymi kwiatami, które nie potrzebują światła, wody ani tego by przycinać ich łodygi. Odnalazł idealne rozwiązanie dla zabieganych, roztargnionych a także tych którzy po prostu chcą mieć piękne kwiaty na dłużej. Człowiek ten został importerem wysokiej jakości kwiatów sztucznych. Do dziś prowadzi swoją firmę RM Flowers for you aby cieszyć, zachwycać i wyszukiwać wysokiej klasy, imitacje naturalnych roślin, dla satysfakcji ludzi którzy się nimi otaczają.
W tym roku nasza firma, zaprezentowała swoje kwiaty komisji Złotego Medalu MTP. Z pośród wielu modeli kwiatów wybraliśmy kolekcje róż z efektowną łodygą 2017. Kwiaty te zostały poddane ocenie ekspertów. Ich niebywały wygląd, dopracowane szczegóły które odzwierciedlają naturalność, ukazują piękno kwiatów róży.

Tą piękna kolekcję jak i inne kwiaty naszej firmy można ujrzeć w pawilonie 6A na stoisku numer 29 na targach Special Days 2017 organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie które odbędą się w dniach 2-4 marca 2017.

Zakres tematyczny targów:

  • Artykuły Bożonarodzeniowe
  • Dekoracje sezonowe (Walentynki, Wielkanoc, Halloween i in.)
  • Artykuły i ozdoby okolicznościowe
  • Świece i produkty zapachowe
  • Taśmy i opakowania ozdobne
  • Kartki okolicznościowe
  • Stroje karnawałowe
  • Artykuły florystyczne
  • Florystyka (kwiaty cięte, kwiaty sztuczne)

Organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.. Targi odbędą się na terenie kompleksu MTP.

Godziny otwarcia:

Czwartek (2.03): 9:00 – 17:00
Piątek (3.03): 9:00 – 17:00
Sobota (4.03): 9:00 – 16:00

SPECIAL DAYS 2017

Special Days Logo sm

Data: 2-4 Marzec 2017
Miejsce: MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE

Oficjalna witryna targów