O nas

logo-szary-stronaRM Flowers jest rodzinną firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jesteśmy importerem i prowadzimy hurtową sprzedaż sztucznych kwiatów.  Kwiaty sztuczne należą do naszego głównego asortymentu, ale w naszej ofercie znajdą Państwo  również szeroką gamę wazonów i ceramiki.

Stale współpracujemy z  florystami którzy wykorzystują nasze sztuczne kwiaty do budowania bajecznych kompozycji. Regularnie bierzemy udział w największych imprezach targowych na terenie kraju oraz za granicą. Nieustannie śledzimy trendy z zachodu w kwestii kolorystyki oraz gamy produktów by móc zapewnić Państwu zawsze najnowszy towar. Zapraszamy do naszej galerii

 

Nflower expo polanda tegoroczflower expo polandnych targach Flower Expo Poland w Warszawie, które odbyły się w dniach 1-3 Września po raz pierwszy w Polsce, mieliśmy zaszczyt otrzymać nagrodę „Złoty Wawrzyn” za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najatrakcyjniejsze stoisko.

 

 

Nagrody i Wyróżnienia

Naszym celem zawsze było i jest oferowanie produktów najwyższej jakości ale nasze sztuczne kwiaty to nie tylko jakość, to również przemyślana selekcja towaru składająca się na całość kolekcji. Dzięki temu możemy zaoferować nie tylko pojedynczy artykuł ale całą gamę kwiatów tworzących spójną całość.

Klienci którzy zaopatrują się w nasz towar od dawna zachwalają nasze kolekcje sztucznych kwiatów oraz powstające z nich przepiękne kompozycje. Pochlebne opinie naszych klientów przyczyniły się do tego iż postanowiliśmy zaprezentować nasz asortyment szerszemu gronu osób dlatego też od 2013 roku z powodzeniem bierzemy udział w największych imprezach targowych w Polsce. Jak się okazało był to dobry krok w kierunku rozwoju firmy a potwierdzeniem tego są zdobyte przez nas nagrody i wyróżnienia: